היעדים הכי שווים לטיול של אחרי צבא

September 14 2022spiderus_admin

תקופה שלא תישכח – תקופת השירות שלכם בצבא ההגנה לישראל – הסתיימה לה. את המעמד החדש שלכם כאזרחים אתם הולכים לחגוג כמו שצריך בדמות טיול אחרי צבא. רגע לפני שאתם גוזרים את תעודת החוגר – מהם היעדים השווים ביותר לטיול הגדול? 

היעדים הנחשקים ביותר לישראלים אחרי צבא

את היעדים המבוקשים ביותר לטיול של אחרי צבא אפשר לחלק לפי אזורים גיאוגרפיים.

  • יעדים באמריקה התיכונה: מקסיקו, ג’מייקה וגוואטמלה
  • יעדים באמריקה הדרומית: ברזיל, קולומביה, קובה צ’ילה ופרו
  • יעדים במזרח הרחוק: הודו, נפאל, סרי לנקה וויאטנם

יעדים נוספים הם אוסטרליה וניו זילנד, הקריביים וצפון קנדה.

לבחור נכון

לבחור יעד לטיול של אחרי צבא זה לא כמו לבחור עוד סוג של אטרקציה או אפילו מקום מגורים. כי מדובר בטיול שכמוהו מן הסתם שלא טיילתם עדיין, זה ה-טיול הגדול שלו חיכיתם ושהזיכרונות ממנו ילוו אתכם לכל החיים. כדי לבחור את היעד הנכון לכם ביותר כדאי להשקיע זמן, מחשבה, ותכנון נכון בכל המובנים. כמובן שאחת הסוגיות הראשונות שעולות היא שאלת התקציב.

תקציב נמוך יחסית

מי שמחפשים טיולים טראקים בתקציב נמוך יחסית נוטים בדר”כ לבחור לטייל במזרח או בדרום אמריקה. יש כאן שפע של אפשרויות אטרקטיביות לבחירתכם: הג’ונגלים של תאילנד או של גלפגוס, מסיבות הטראנס והרוחניות בהודו או הקרנבל בריו דה ז’נרו – מה שאתם חולמים לפגוש, לטעום ולהתנסות.

יעד שנעשה ללהיט – קנקון, מקסיקו

אז בעבר יעדים בתקציב נמוך יחסית כמו המזרח ודרום אמריקה היו בקונצנזוס – אבל בשנים האחרונות המגמה הזו השתנתה ואפשר לראות יותר ויותר משוחררים אחרי צבא שבוחרים לעשות את הטיול במדינות במרכז אמריקה, כאלו שכן דורשות תקציב מעט גבוה יותר אך כזה שהולך ונעשה אפשרי. קנקון, מקסיקו הייתה ליעד פופולרי מהנחשקים בעולם עם למעלה מ- מיליון מבקרים מדי שנה(!) והאופנה הזאת של חופשה במקסיקו הולכת וכובשת גם אותנו הישראלים.

חופשה במקסיקו – כל החוויות לטיול גדול באמת

הכיף בחופשה במקסיקו זה שהיא יכולה להימשך עוד ועוד, למעשה תיירים רבים שבאים לטיול במקסיקו נשארים הרבה מעבר לזמן המתוכנן. כך ניתן למצוא כאן עובדים רבים בתחום התיירות שהם בעצמם ישראלים שהגיעו לכאן במסגרת הטיול של אחרי צבא…

קנקון, מקסיקו – מה יש לעשות?

מקסיקו מציעה שפע של מקומות אטרקטיביים לבילוי ממושך, שנעים בין מדבריות לג’ונגלים, בין הרים ומישורי ענק. אבל קודם כל מקסיקו היא ארץ החופים. אז חופשה מתחילה בעיר קנקון מקסיקו, העיר והאגדה: חופים לבנים, מלונות מעולים וחיי לילה תוססים. משם תוכלו להמשיך לאיים שקטים, כפרים אקזוטיים במעבה הג’ונגל, מרכזי ערים שוקקות עם כל האפשרויות לבילוי ושופינג, ומושבות של ילידים בני המאיה עם תרבות מקומית. חופשה במקסיקו מרכזת במקום אחד את כל מה שאפשר לחלום עליו בטיול גדול באמת.

Share: